Hotel California

15.11.2020 21:37

Malatya, tanımadığım, benden beklentileri olan insanlar, küçük bir otel odası, tekrar fazlaca sigara.

Basket sahalarındaki potaların neden kendi topları yok ki. O basket potası hariç hiçbir yerde oynayamayacak 1.000 tane insan neden ayrı ayrı toplar alıyor mesela. Bu kadar mı önemli şahsi olarak bir şeyleri sahiplenmek?

Ne diyorduk. Bazı insanlarda, bir his vardır. Sürekli aceledir hayatı, dışarıdan baktığınızda fark edemezsiniz ama sürekli şuan bulunduğu durumu bitirip bir sonrakine geçmek istiyordur. Bende ki bu his psikolojik bir sorun mu bilmiyorum. Sanki şuan bulunmam gereken bu yer değilmiş de, geçici olarak buradaymışım, bu andaymışım gibi. Nereye gitsem, hangi işe girsem, kimlerle otursam değişmedi bu his.

Yine de yalan olmasın, birine aşık olduğum ve onun yanında olduğum zamanlarda hissetmiyorum bunu.

Burası gerçekten geçici, 15-20 günlüğüne geldim sadece. Döndüğümde de aynı hissiyata olacağım, devam ettiğimde de . Ya ben, bana yetmiyorum, ya bulunduğum yerlerin insanı değilim, ya da hala aradığımı bulamadım.

Büyüdükçe, yaşadığın ve bildiğin zaman süresi arttığı için daha da hızlanıyormuş. Keşke en başta tanısaydım seni, bildiğim en yavaş zamanda sarılabilseydim sana.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir